Languages:   English |   Ελληνικά |  

turkish

Εκτύπωση PDF

LASER  ALEXANDRITE  755nm LONG PULSE 12000EUROS!??ask last price Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

 

LAZER ALEX
Lazer Tipi Alexandrite Dalga Boyu 755 nm Tekrarlama 10 Hz'e Kadar 10 Hz'e Kadar Maksimum İletilen Enerji 60 j / cm-Nabız Süresi 0.250-100 ms Spot Büyüklüğü 3mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, λ2 Özel İletim Sistemi Seçeneği Spot Boyutları 1,5 mm, 3 mm Kiriş Teslimatı El aleti ile birlikte lensli optik fiber Darbe Kontrolü Parmak şalteri, ayak şalteri. Elektrikli 200-240 VAC, 50/60 Hz, 30A, 4600 VA tek fazlı. Spotlu maksimum enerji çıkışı 3mm 350j / cm'dir.

Her ikisini de 1064nm dalga boyu, 755nm + 1064nm ile sunuyoruz. Uzun darbe lazeri 755nm, tavalar için kısa darbe süresi lazeri değil.

Soğuk sistem: El aleti ucundan cilt alanını soğutmak için soğuk hava verir. Makine içi ve lamba ve Peltier sistemi için lamba etrafında serin olan iç makinede 10 fan ve su soğutulur. Güçlü ve güçlü olmanız için havalı sistemi kontrol edebilirsiniz. Hafif.Kullanımı kolay. Depilasyon, sadece 15j / cm'de çok düşük güç kullanarak herhangi bir ağrı olmadan gerçekleşir. Bu kadar düşük yoğunlukta çalışan aşırı ısınma olasılığı olmadığından tüm gün çalışabilir.Çok hızlı. Güzellik salonunuzda doğru kullanımı mümkündür. Avrupa ülkelerinde yüz yüze doğrudan size göndereceğiniz şehir teslimatında size sunacağız. Depilasyon işlemi için jele ihtiyaç duyulmaz.

Kıl dökülüp HEMEN lazer ışınından kaybolur.

Optik fiber kullanır, diyot lazer değildir, nd yag yok, q değiştirilmez, picosecond yoktur, diyot lazer 810-755-1064nm değildir, kısa puls süresinde dövme çıkarma lazeri değildir. Alexandrite metal çubuk içindedir. flaş lambasının yanında bulunan makine dalga boyu 755nm uzunluğunda darbe ışını üretilebilir. Ray, lamba üreticisinden uçlu el aletine fiber optik ile taşınır. El aletinin uç nokta ışınının boyutlarını ekran düğmesine basarak da değiştirebilirsiniz.

El aletinde özel bir bileşeni çevirerek (sola veya sağa) döndürün. Yani, yalnızca 1 kez yılda bir kez boyut değişikliği gerektirdiğinde kalibrasyon gerektirmez.

Kırık kırmızı ve mavi damarların giderilmesi, kırışıklıkların giderilmesi, izlerin tedavisi, çillerin giderilmesinde de epilasyon için en başarılı lazerdir.

İşlevini kısa videoda görmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki 2 web sitesini kopyalayın (birer birer 2 video) ve sayfa bilgisayar tarayıcınıza yerleştirin

ve onu görmek için 'enter' yazın

youtu.be/7xamAbRn1io

youtu.be/I3dblKgiYqw

 

NOW SPECIAL PRICE  10000 EUROS FOR LASER  ALEXANDRITE  755nm long pulse  HAIR  REMOVAL MACHINE

take  last price  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

1996 yılından itibaren Estetik makinaları satıyoruz ve özellikle aşağıdaki cihazları sağlıyoruz:
- IPL yoğun nabız ışıklı fotoepilasyon
- Lazer epilasyon
- Zayıflama için kativasyon + yüz gerdirme ve vücut sıkılaştırma için RF radyofrekansı ile 
- Yüz gerdirme için RF
- Endodermik masaj zayıflama için, deri soymalı ve RF ile veya veya soymasız  ve RF’siz
- Cilt soyma, ciltten yara izleri, lekeler, kırışıklıklar, izlerin uzaklaştırılması için

Merkezimiz Yunanistan’ın Lamia şehrindedir.
Satış sorumlusu Makis KOLOVOS
Tel. 0030 6932164962
Ticari yazışma adresi: 23, Olympou str. Lamia 35100 Greece
e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Bütün cihazlar onaylıdır ve CE işaretine sahiptir ve bir yıllık garantiye sahiptir. Satıştan sonra ihtiyacınız olabilecek her tür muhtemel aksesuarı sağlayabiliriz. Makinaların fiyatları, teknik özellikleri, teslim süresi vs için lütfen bizimle temas kurun.
Ayırt edici özelliğimiz satıştan önce siparişlerin ve satıştan sonra ihtiyacınız olabilecek aksesuarların hızlı tedarikidir.
Kendi IPL üretim fabrikamız vardır.
Bu sektörde 20 yıllık tecrübeye sahibiz.

Estetik Makinaları
IPL-LAZER fotoepilasyon için
RF+Kavitasyon vücut zayıflama ve yüz gerdirme için

OUR  NEW   DEVICE  IN YEAR  2019 IS  THE  LASER  ALEXANDRITE 755NM HAIR REMOVER MACHINE WHICH CAN  OFFER IT  AT  SPECIAL PRICE  10000 EURO.